BEDRIFTSFOTBALLEN i MOSS





Resultater og tabell - 1 Divisjon 7'er 2019


1 Divisjon 7'er 2019 - Dobbel serie) K S U T M+ M- P
Star Moss 16 14 1 1 103 35 43
Tirsdagsklubben FK 16 12 1 3 96 43 37
Mekonomen BIL 16 12 1 3 96 49 37
Recover Nordic 14 8 1 5 62 51 25
Maskineriet 15 6 0 9 63 70 18
MOPIL/Borregaard 16 4 1 11 50 96 13
Moss kommune 16 4 0 12 65 113 12
Moss To-takt 16 4 0 12 69 132 12
Sparebank 1 15 3 1 11 76 91 10
K=Kamper, S=Seire, U=Uavgjort, T=Tap, M+=Mål scoret, M-=Mål sluppet inn, P=Poeng.


Mandag 13. mai
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - MOPIL/Borregaard 6-3
Kl. 18.00 Bane 5m Moss To-takt - Mekonomen BIL 2-19
Kl. 19.15 Bane 4m Star Moss - Sparebank1 1-15
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Moss kommune 12-0
Spillefri: Maskineriet

Mandag .20 mai
Kl. 18.00 Bane 4m MOPIL/Borregaard - Sparebank1 10-4
Kl. 18.00 Bane 5m Moss kommune - Recover Nordic 4-9
Kl. 19.15 Bane 4m Maskineriet - Tirsdagsklubben 3-4
Kl. 19.15 Bane 5m Star Moss - Moss To-takt 16-0
Spillefri: Mekonomen BIL

Mandag 27. mai
Kl. 18.00 Bane 4m Moss To-takt - Tirsdagsklubben 0-15
Kl. 18.00 Bane 5m Mekonomen BIL - Star Moss 2-3
Kl. 19.15 Bane 4m Maskineriet - Recover Nordic 3-7
Kl. 19.15 Bane 5m Moss kommune - MOPIL/Borregaard 2-8
Spillefri: Sparebank1

Mandag 3. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - Mekonomen BIL 5-3
Kl. 18.00 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Maskineriet 5-0 w.o.
Kl. 19.15 Bane 4m Moss kommune - Sparebank1 1-5
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Star Moss 1-5
Spillefri: Moss To-takt

Onsdag 5. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Sparebank1 - Recover Nordic 6-7
Kl. 18.00 Bane 5m Maskineriet - Moss kommune 3-8
Kl. 19.15 Bane 4m Moss To-takt - MOPIL/Borregaard 1-7
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Mekonomen BIL 0-5 w.o.
Spillefri: Star Moss

Tirsdag 11. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - Moss To-takt 6-3
Kl. 18.00 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Star Moss 6-7
Kl. 19.15 Bane 4m Moss kommune - Mekonomen BIL 5-8
Kl. 19.15 Bane 5m Sparebank1 - Maskineriet 2-6
Spillefri: Tirsdagsklubben

Mandag 17. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Maskineriet - Moss To-takt 16-4
Kl. 18.00 Bane 5m Mekonomen BIL - Sparebank1 4-3
Kl. 19.15 Bane 4m Star Moss - Moss kommune 11-2
Kl. 19.15 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Tirsdagsklubben 0-5
Spillefri: Recover Nordic

Onsdag 19. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - Star Moss 3-7
Kl. 18.00 Bane 5m Moss kommune - Moss To-takt 5-7
Kl. 19.15 Bane 4m Maskineriet - Mekonomen BIL 1-5
Kl. 19.15 Bane 5m Sparebank1 - Tirsdagsklubben 6-7
Spillefri: MOPIL/Borregaard

Mandag 24. juni
Kl. 18.00 Bane 4m Star Moss - Maskineriet 5-0 w.o.
Kl. 18.00 Bane 5m Moss To-takt - Sparebank1 6-10
Kl. 19.15 Bane 4m Mekonomen BIL - MOPIL/Borregaard 10-3
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Recover Nordic 5-3
Spillefri: Moss kommune

Mandag 1. juli
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - MOPIL/Borregaard 5-0 w.o.
Kl. 18.00 Bane 5m Moss To-takt - Mekonomen BIL 3-4
Kl. 19.15 Bane 4m Star Moss - Sparebank1 5-1
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Moss kommune 6-2
Spillefri: Maskineriet

Mandag 5. august
Kl. 18.00 Bane 4m MOPIL/Borregaard - Sparebank1 1-1
Kl. 18.00 Bane 5m Moss kommune - Recover Nordic 6-5
Kl. 19.15 Bane 4m Maskineriet - Tirsdagsklubben 3-6
Kl. 19.15 Bane 5m Star Moss - Moss To-takt 5-2
Spillefri: Mekonomen BIL

Mandag 12. august
Kl. 18.00 Bane 4m Moss To-takt - Tirsdagsklubben 2-8
Kl. 18.00 Bane 5m Mekonomen BIL - Star Moss 0-10
Kl. 19.15 Bane 4m Maskineriet - Recover Nordic ?
Kl. 19.15 Bane 5m Moss kommune - MOPIL/Borregaard 10-2
Spillefri: Sparebank1

Onsdag 14. august
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - Mekonomen BIL 1-1
Kl. 18.00 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Maskineriet 3-5
Kl. 19.15 Bane 4m Moss kommune - Sparebank1 8-5
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Star Moss 2-2
Spillefri: Moss To-takt

Mandag 19. august
Kl. 18.00 Bane 4m Sparebank1 - Recover Nordic UTSATT
Kl. 18.00 Bane 5m Maskineriet - Moss kommune 6-4
Kl. 19.15 Bane 4m Moss To-takt - MOPIL/Borregaard 18-0
Kl. 19.15 Bane 5m Tirsdagsklubben - Mekonomen BIL 3-5
Spillefri: Star Moss

Mandag 26. august
Kl. 18.00 Bane 4m Recover Nordic - Moss To-takt 5-0 w.o.
Kl. 18.00 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Star Moss 0-9
Kl. 19.15 Bane 4m Moss kommune - Mekonomen BIL 3-10
Kl. 19.15 Bane 5m Sparebank1 - Maskineriet 5-6
Spillefri: Tirsdagsklubben

Mandag 2. september
Kl. 17.30 Bane 4m Maskineriet - Moss To-takt 5-0 w.o.
Kl. 17.30 Bane 5m Mekonomen BIL - Sparebank1 8-1
Kl. 18.45 Bane 4m Star Moss - Moss kommune 7-1
Kl. 18.45 Bane 5m MOPIL/Borregaard - Tirsdagsklubben 2-8
Spillefri: Recover Nordic

Mandag 9. september
Kl. 17.30 Bane 4m Recover Nordic - Star Moss 0-5 w.o.
Kl. 17.30 Bane 5m Moss kommune - Moss To-takt 4-9
Kl. 18.45 Bane 4m Maskineriet - Mekonomen BIL 6-7
Kl. 18.45 Bane 5m Sparebank1 - Tirsdagsklubben 5-9
Spillefri: MOPIL/Borregaard

Mandag 16. september
Kl. 17.30 Bane 4m Star Moss - Maskineriet 5-0
Kl. 17.30 Bane 5m Moss To-takt - Sparebank1 12-7
Kl. 18.45 Bane 4m Mekonomen BIL - MOPIL/Borregaard 5-0 w.o.
Kl. 18.45 Bane 5m Tirsdagsklubben - Recover Nordic 5-0 w.o.
Spillefri: Moss kommune